قوانین سایت

قوانین مجله معمارومدامروز
متقاضی عزیز و گرامی
توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مجله معمارومدامروز از سوی کاربر می باشد .
1-توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مجله معمارومدامروز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مجله معمارومدامروز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود
2-سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
مجله معمارومدامروز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
3- ثبت، پردازش و ارسال سفارش
– روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. مجله معمارومدامروز به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
4- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت مجله معمارومدامروز به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور از طریق ایمیل یا تلگرام از ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مجله معمارومدامروز همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در مجله معمارومدامروز به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری،
حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مجله معمارومدامروز محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
5- مجله معمارومدامروز مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.
حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای مجله معمارومدامروز محفوظ است.بدیهی است در صورت عدم ارسال شماره های متعهد شده وجه مشترکین عودت می گردد.
6- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت مجله معمارومدامروز حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مجله معمارومدامروز محفوظ است. مجله معمارومدامروز در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت مجله معمارومدامروز می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
7- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح ( نام . آدرس . تلفن و کدپستی) و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن و کد پستی شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

بالا